U petak 25.08.2017. godine, u Domu željezničara u Koprivnici, uz 25. obljetnicu osnivanja koprivničke udruge HVIDR-a, održani su sportski susreti branitelja.
Natjecanja su održana u pikadu, visećoj kuglani, beli, šahu, streljaštvu i bacanju kamena s ramena. Natjecali su se branitelji iz više braniteljskih i stradalničkih udruga, a natjecanje je proglasio otvorenim dožupan KC-KŽ županije g. Ratimir LJubić, a nazočni su bili i gradonačelnik grada Koprivnice g. Mišel Jakšić i pomoćnik ministra hrvatskih branitelja g. D.Tandara.

