Udruga VVV "KOMARNA 2001" NOVIGRAD PODRAVSKI organizira manifestacija "Vincekovo" s špelancijom blagoslova trseka i pajdaškim druženjem!
Udruga VVV "KOMARNA 2001" NOVIGRAD PODRAVSKI organizira manifestacija "Vincekovo" s špelancijom blagoslova trseka i pajdaškim druženjem!
Danas je u parku iza novigradske crkve „Rastanak svetih apostola“ postavljeno spomen obilježje Davidu Piskoru, prvom poginulom hrvatskom branitelju u Domovinskom ratu iz Novigrada Podravskog i jedinom hrvatskom branitelju iz Domovinskog rata koji je uslijed ratnih djelovanja poginuo na tlu Podravine.
Dosadašnja spomen ploča Davidu Piskoru koja je bila nekoliko centimetara podignuta od nivoa terena, pa samim time i nevidljiva, je maknuta, a postavljen je volumen sa dva lica, koji se sastoji od dvije granitne ploče, stilizirana dva lista, odnosno dvije latice, smještene unutar postojećeg cvjetnjaka. Dok vrijeme dozvoli na dvije suprotne strane cvjetnjaka postaviti će se dva reflektora koji će odozdol osvjetljavati granitne ploče.
Zdravko Brljek
Javni poziv za podnošenje prijave za sufinanciranje projektne dokumetnacije
Oduka o raspisivanju javnog poziva za sufinanciranje projektne dokumetnacije
Odluka o sufinanciranju projektne dokumentacije
Preuzmite dokumente:
Obrazac Prijave na javni poziv
Prilog 1 - Izjava za prebivalište
Prilog 2 - Izjava za suvlasnika
Već tradicionalno, na kraju godine, članovi KUD-a Delovi razveselili su mještane Delova i okolice. Predsjednica KUD-a Štefica Plantić, srdačno je pozdravila sve posjetitelje u prepunoj dvorani Vatrogasnog doma u Delovima gdje se 29. prosinca održao cjelovečernji Božićni koncert pod nazivom „KUD Delovi i prijatelji“.
"Zeleni otok" u Novigradu Podravskom je zatvoren. Otpad možete dovoziti na Reciklažno dvorište.
Podsjećam:
Kako se ne bi stvarale nepotrebne gužve i duža čekanja, namjeru predaje veće količine otpada na Reciklažno dvorište trebate najaviti u Općini Novigrad Podravski na telefon: 048/832-133 ili mobitel: 099/204-3833.
U središtu Novigrada Podravskog (na prostoru Komarničke ulice između Doma kulture i bivše slastičarnice) Općina Novigrad Podravski organizirala je doček Nove godine na otvorenom.
Za sve okupljene pripremljeno je kuhano vino, čaj, kobasice i paljke te vatromet koji pogledajte na https://www.youtube.com/watch?v=4jrW89UY4CE